Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş Yap

Gizlilik Politikası

masajs-gizlilik-guvenlikGizlilik Politikası

Gizlilik Politikası’nın Kapsamı

Kullanıcılara ait isim, soyisim, şirket ünvanı, şirket bilgileri, telefon numaraları, e-posta adresi, şirket adresi gibi kişisel ve genel bilgileri topluyoruz. Aynı zamanda aşağıda belirtilen bilgileri de toplayabiliriz:

  • Kullanıcının kullandığı internet tarayıcısını tespit edip, sipariş sepetine eklenen ürünler konusunda veri depolama gibi tüm gereken fonksiyonları sağlamak amacıyla kullanılan Cookies dosyaları
  • reklam gösterimi için kullanılan IP adresleri
  • meydana gelen sistem hataları ile ilgili veriler
  • kullanıcıların sitede davranışları ile ilgili bilgi

Bilgiler, veri toplama sırasında değiştirilmez.

Bilgileriniz Şirket Tarafından Nasıl Kullanılır

İsim, soyisim, e-posta adresi ve parola, Masajs.com kullanıcılarını tanımlamak amacıyla kullanılabilir. Kullanıcılara ait isim, soyisim, şirket ünvanı, şirket bilgileri, telefon numaraları, e-posta adresi, şirket adresi Masajs.com sayfalarında yayınlanabilir.
Kullanıcıların iletişim bilgileri, Masajs.com’un yeni fonksiyonları, kampanyaları ve diğer yenilikleri konusunda bilgi göndermek amacıyla kullanılabilir. Bu tür mesajların e-posta adreslerine gelmesini istemeyen kullanıcılar, Bana Özel bölümüne geçip istedikleri zaman bilgi mesajlarını almaktan vazgeçebilirler.

Bilgiler Üçüncü Taraflara Bildirilir mi?

Kullanıcı bilgileri, ödeme işlemleri, posta işlemleri konusunda bize hizmet veren şirketler hariç üçüncü taraflara bildirilmez. Sadece bu tür işlemleri yerine getirmek için gereken kullanıcı bilgileri üçüncü taraflar tarafından kullanılabilir.

Bilgileri Nasıl Düzenleyebilirim veya Kaldırabilirim? Bilgi Mesajları Almak İstemiyorsam Ne Yapmalıyım?

Kullanıcılar, Bana Özel bölümüne geçip istedikleri zaman şahsi bilgilerini düzenleyebilir veya kaldırabilirler. Aynı sayfada bilgi mesajları almak istemediğinizi belirtebilirsiniz. Yalnız kişisel bilgilerin bulunmasını gerektiren bazı Masajs.com fonksiyonları bu durumda etkisiz hale gelebilirler.

İletişim Bilgilerimiz

Eklediğiniz bilgiler konusunda soru, öneri veya şikayetleriniz var ise lütfen bize ulaşın: e-posta adresi: [email protected].  Adres: Tepecik Yolu, Dalmaz Konut Apt. No:82 Etiler / İstanbul

Bilgilerin Korunması

Veri gizliliğini korumak amacıyla her türlü makul önlemleri almaktayız. Tüm topladığımız veriler, bir veya birkaç güvenilir server’da depolanmaktadır ve kurumsal ağımız dışında hiç kimse tarafından erişilemez. Sadece bazı yetkililerimiz, görevlerini yapmak amacıyla kullanıcı bilgilerine erişebilirler. Gizli bilgilere erişebilen kişiler, Bilgilerin üçüncü kişilerle paylaşım yasağı hakkında gizlilik anlaşması imzalamışlardır.

Gizlilik Politikası Değişikliği

Gizlilik politikası maddeleri ve şartları tarafımızdan değiştirilebilir. Bu durumlarda sitede yer alan eski metin yerine yeni metin gelecektir. Masajs.com’un bilgileri nasıl koruduğundan sürekli haberdar olmak için lütfen ara sıra bu sayfayı ziyaret edin.

Masajs.Com

(İlanın Doğru Adresi)